«Свобода» подала до суду на міського голову Львова, – нардеп

22:55 22 червня 2016 р.


Фото: zbruc.eu

Позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко повідомив у середу, що ВО «Свобода» подало до суду на міського голову Львова через необґрунтовані звинувачення про блокування вивозу сміття з міста.

Андрій Іллєнко також нагадав, що ще під час своєї передвиборчої кампанії Садовий заявляв, що вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища це частина його програми. Нардеп зазначив: «10 років проблема не вирішувалася, а тепер дуже зручно політизувати цю ситуацію людям, які мали би проблему вирішувати. Знаходити ворогів, звинувачувати «Свободу», марсіан, вбачати всесвітню змову і так далі».

Андрій Іллєнко також повідомив, що з 2010 по 2015 рік міськрада за ініціативою «Свободи» зверталась до Садового з питанням вирішення проблеми зі звалищем. Нардеп відзначив: «Для того, щоб проводити відкриті конкурси, шукати інвестора, який би зміг вирішити це питання чи взагалі заборонити вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище, яке вже тоді було переповненим. Для того, щоб шукати нові полігони в тій же Львівській області. На жаль, це все було проігноровано».

Андрій Іллєнко додав, що у 2013 році за ініціативи «Свободи»  була проведена сесія Львівської міської ради прямо на сміттєзвалищі. Нардеп повідомив також: «Проблема не вирішувалась роками, сталася трагедія декілька тижнів тому – загинули люди. Трагедія шокувала всю Україну, відповідно і почалися всі подальші процеси».

Андрій Іллєнко також додав, що об'єднання подало до суду на Садового через необґрунтовані звинувачення. Нардеп також стверджував: 

«Ми сьогодні чуємо багато звинувачень, зокрема і від пана Садового. «Свобода», до речі, подала на нього до суду, про те, що саме «Свобода» блокує вивезення сміття зі Львова, для того, щоб таким чином підірвати рейтинг мера Львова. Жодних доказів цього ми не бачимо, тому власне і звернулися до суду».

Позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко заявив усе це в програмі «Про політику» на телеканалі «Еспресо.TV».

dailylviv.com

До теми

15:23 14 квітня 2021 р.

Запідозрили у недоброчесності: ввесь склад управління з протидії митним порушенням Галицької митниці вивели за штат

Галицька митниця Держмитслужби виводить поза штат увесь особовий склад управління забезпечення протидії митним правопорушенням з метою його подальшої перевірки на доброчесність та некорупційність.

Рубрика: Закон

19:12 12 квітня 2021 р.

НАЗК запідозрило 5 партій у можливих порушеннях подання звітності

А Олега Дідуру, начальника відділу державного контролю Держпродспоживслужби у Львівській області, НАЗК запрошує до Києва 14 квітня на 14.00 у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу