Суди на Львівщині оштрафували п’ятьох депутатів

09:48 15 вересня 2017 р.

У Золочівській прокуратурі встановили, що народні обранці без поважних на те причин несвоєчасно подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Районні суди на Львівщині визнали винними за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, чотирьох депутатів Золочівської та Миколаївської міських рад та одного депутата Білокамінської сільради. Як встановила Золочівська місцева прокуратура, народні обранці без поважних на те причин несвоєчасно подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Миколаївський і Золочівські районні суди визнали цих депутатів винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Відтак, їм доведеться сплатити понад чотири тисячі гривень штрафу.

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу