Суд зобов’язав знести самочинну забудову у Львові

11:00 19 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

19 грудня восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення самочинної забудови – багатоквартирного житлового будинку №259 з офісним приміщеннями на вулиці Личаківській у Львові.

Про це повідомили в середу, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради. А начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимир Цабак розповів: «ТзОВ «Лідер Моноліт» розпочало будівельні роботи без отримання вихідних даних – містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту на будівництво, а також було внесено недостовірні дані в декларацію про початок виконання будівельних робіт в результаті чого реєстрацію вказаної декларації на початок виконання будівельних робіт було скасовано (наразі у ТзОВ «Лідер Моноліт» відсутній документ на право виконання будівельних робіт)».

«У 2016 році Інспекція ДАБК у Львові подала позовну заяву до Личаківського районного суду про знесення самочинного збудованого об’єкта – багатоквартирного житлового будинку №259 з офісним приміщеннями на вулиці Личаківській у Львові. У 2017 році постановою Личаківського районного суду Львова адміністративний позов Інспекції про знесення було задоволено повністю. Відтак, самочинну забудову мали знести, а товариство з обмеженою відповідальністю «Лідер Моноліт» мало компенсувати всі витрати, пов'язані зі знесенням цього об'єкта», – поінформували також у ЛМР.

«Натомість ТзОВ «Лідер Моноліт» подало апеляційну скаргу на згадану постанову суду першої інстанції. В результаті Восьмий апеляційний адміністративний суд погодив постанову Личаківського районного суду і залишив її без змін. Відтак, Інспекція ДАБК виграла рішення», – розповіли також у ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів