Суд зобов’язав знести багатоповерхівку у Львові

16:40 12 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1206


Фото: varianty.lviv.ua

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав ГО «Наше ідеальне місто» за власний рахунок знести самочинно зведений багатоквартирний житловий будинок №22 на вулиці Варшавській.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «29 квітня вказане рішення набере законної сили».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Рік тому забудовники будівництва зверталися до нас по цьому об’єкту на Варшавській, 22. Ми отримали інформацію з Інспекції архбудконтролю про те, що там проводиться самочинне будівництво, окрім того станом на сьогодні, враховуючи ці документи на право власності, витяги з реєстру, які нам подавали забудовники, ми не змогли встановити, чи було там захоплення комунального майна, тому що там поруч за цією адресою є також приміщення, що належать комунальній власності».

Гелена Пайонкевич також розповіла: «Спільно з Інспекцією архбудконтролю враховуючи той факт, що перебували несплачені штрафи в цього забудовника, питання про продовження договору оренди земельної ділянки не розглядалося на сесії, вони зверталися невчасно, в той момент, коли вже почали самочинну реконструкцію цього об’єкта. Зараз наш департамент доволі активно спілкується з мешканцями і тими, які, на жаль, постраждали від придбання такого житла, і тими, які тільки збираються купити його. Є інформація, що там кварти продані, ймовірно зустріч відбудеться найближчим часом з людьми, які їх придбали».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:40 24 червня 2019 р.

Екоінспектори зауважили на Львівщині ознаки злочину

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Хонгсен», діяльність якого пов’язана з вирощуванням грибів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 672

13:35 24 червня 2019 р.

У Польщі заарештували винуватицю загибелі українця

«Gazeta Wyborcza» розповіла трагічну історію українця Василя Чорнея, який приїхав до Польщі на заробітки і помер, бо роботодавиця не викликала швидку медичну допомогу тоді, коли йому стало погано.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 588

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу