Суд зобов’язав знести багатоповерхівку у Львові

16:40 12 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1062


Фото: varianty.lviv.ua

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав ГО «Наше ідеальне місто» за власний рахунок знести самочинно зведений багатоквартирний житловий будинок №22 на вулиці Варшавській.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «29 квітня вказане рішення набере законної сили».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Рік тому забудовники будівництва зверталися до нас по цьому об’єкту на Варшавській, 22. Ми отримали інформацію з Інспекції архбудконтролю про те, що там проводиться самочинне будівництво, окрім того станом на сьогодні, враховуючи ці документи на право власності, витяги з реєстру, які нам подавали забудовники, ми не змогли встановити, чи було там захоплення комунального майна, тому що там поруч за цією адресою є також приміщення, що належать комунальній власності».

Гелена Пайонкевич також розповіла: «Спільно з Інспекцією архбудконтролю враховуючи той факт, що перебували несплачені штрафи в цього забудовника, питання про продовження договору оренди земельної ділянки не розглядалося на сесії, вони зверталися невчасно, в той момент, коли вже почали самочинну реконструкцію цього об’єкта. Зараз наш департамент доволі активно спілкується з мешканцями і тими, які, на жаль, постраждали від придбання такого житла, і тими, які тільки збираються купити його. Є інформація, що там кварти продані, ймовірно зустріч відбудеться найближчим часом з людьми, які їх придбали».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 20 квітня 2019 р.

Прикордонники вилучили на Львівщині пістолет

Прикордонники Мостиського загону виявили у громадян України підводний годинник, радіаційний фон якого перевищував допустимі норми, й пістолет травматичної дії.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 399

16:30 20 квітня 2019 р.

На Львівщині затримали винуватця загибелі хлопчика

У суботу, 20 квітня, 55-річний водій бензовоза з Івано-Франківської області скоїв на пішохідному переході гп автодорозі «Київ-Чоп» у Запитові в Кам'янка-Бузькому районі наїзд на місцевого дев'ятирічного хлопчика.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 852