Суд зобов’язав припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища

11:18 28 листопада 2016 р.

Обласна прокуратура наполягає на визнанні бездіяльності міського голови Львова протиправною.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 28 листопада, що цією правоохоронною установою оскаржено рішення суду в частині невизнання протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету у вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища. У повідомленні зазначається, що 25 листопада прокуратурою області було внесено до Львівського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 10 листопада, яким прокуратурі області відмовлено у визнанні протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища – незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу, тощо.

У прес-службі прокуратури нагадали, що в 2016 році прокуратурою Львівської області вкотре було подано позовну заяву до міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій. На цей раз суд підтримав позицію прокуратури та зобов’язав виконавчий комітет Львівської міської ради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища.

Зокрема, постановою Львівського окружного адміністративного суду зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП «Збиранка» відходів на Грибовицьке сміттєзвалище. Водночас, цим же судом прокуратурі відмовлено у визнанні протиправною бездіяльність міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо вжиття заходів для вирішення зазначених питань. З огляду на це, прокуратурою Львівської області у цій частині вказане рішення суду оскаржено.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини