Суд зобов’язав Львівську міськраду припинити діяльність звалища

13:42 14 листопада 2016 р.

Окружний адміністративний суд відмовив прокуратурі у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів і проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 14 листопада, що окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет Львівської міськради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища. У цьому ж повідомленні також зазначено, що «в провадженні Львівського окружного адміністративного суду з липня поточного року перебувала справа за позовною заявою прокуратури області до міського голови Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання до вчинення дій».

В обласній прокуратурі також пояснили, що «підставами для звернення прокурора до суду слугувало тривале не вирішення відповідачами проблеми, пов’язаної із незаконним вивезенням та захороненням твердих побутових відході на полігоні поблизу села Великі Грибовичі, невжиттям належних заходів щодо пошуку і відведення належними розпорядниками земельних ділянок, які можуть бути придатні для розміщення нового полігону для прийняття, переробки та захороненням твердих побутових відходів, а також будівництва спеціалізованого заводу з їх переробки». У прес-службі обласної прокуратури також повідомили, що «10 листопада постановою Львівського окружного адміністративного суду вимоги прокуратури області задоволено, а саме зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП «Збиранка» відходів на Грибовицьке сміттєзвалище та припинення його подальшої експлуатації».

В обласній прокуратурі також поінформували, що «водночас, цим же судом прокуратурі відмовлено у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу тощо». Відтак У прес-службі обласної прокуратури запевнили: «З огляду на це, після отримання повного тексту постанови прокуратурою, за наявності підстав, буде прийнято рішення щодо її оскарження».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини