Суд виселив російське товариство з приміщення у Львові

12:40 8 грудня 2016 р.

Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк зазначив: «Російське культурне товариство і його «братні» організації – такі, як редакція українофобського «Руского вєсніка» – можуть потроху пакувати речі».

У прес-службі Львівської обласної ради поінформавали сьогодні, 8 грудня, що господарський суд Львівської області постановив виселити орендарів із приміщення на вулиці Короленка, 1а. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, який також зазначив: «Російське культурне товариство і його «братні» організації – такі, як редакція українофобського «Руского вєсніка» – можуть потроху пакувати речі».

У прес-службі Львівської обласної ради також нагадали, що вона готується до проведення конкурсу на нового орендаря приміщення на Короленка 1а, яке буде передано одній із громадських організацій, пов’язаних із АТО. Громадські активісти пропонують створити там культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги, або ж музей.

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу