Суд виніс суворий вирок членкині ДВК на Дрогобиччині

15:16 25 листопада 2020 р.

Фото до новини

Покарав за неправомірну видачу виборчого бюлетеня особі, яка не мала права його отримувати.

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 31-річної членкині ДВК, яку обвинувачують у неправомірній видачі виборчого бюлетеня особі, яка не мала права його отримувати (ч.3 ст.158-1 КК). Про це пресслужба Львівської обласної прокуратури повідомила DailyLviv.

25 жовтня цього року у с.Летня (Дрогобицький район) 31-річна членкиня дільничної виборчої комісії під час проведення місцевих виборів незаконно надала своїй 44-річній односельчанці виборчі бюлетені для голосування на місцевих виборах, які були призначенні іншій особі. Таким чином, жінка змогла проголосувати і за себе, і за свого чоловіка, який на той момент перебував удома.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Дрогобицької місцевої прокуратури і визнав обвинувачену винною у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим строком 1 рік та позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю пов’язаною з участю у роботі виборчої комісії строком на 5 років.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

Виборча кампанія у Львові та Дрогобичі була з елементами “чорного піару”, - ОПОРА

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів