Суд ув’язнив жителя Львівщини за перевезення нелегальних мігрантів

11:55 13 грудня 2016 р.

Вінницький міський суд покарав за транспортування трьох кавказців позбавленням волі на сім років.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 13 грудня, що двоє перевізників нелегальних мігрантів, яких правоохоронці затримали в ході ліквідації одного з каналів незаконного переправлення осіб через державний кордон, отримали реальні строки ув’язнення. Прикордонники також нагадали, що в травні цього року в ході спільної операції прикордонників та працівників Служби безпеки України на українсько-польському кордоні було затримано громадянина України, мешканця Львівщини, який перевозив трьох вихідців з кавказького регіону РФ – батьків та їх чотирирічну дитиною – до прикордоння з метою їх переправлення до Польщі, а далі – до країн Західної Європи.

Згодом, на Вінниччині, працівники служби безпеки затримали і його спільника, разом з яким вони організували нелегальний бізнес по переправленню за кордон «шукачів кращої долі». Також було з’ясовано що дані громадяни причетні до декількох інших епізодів незаконного переправлення людей за кордон.

Дії обох затриманих були кваліфіковані за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинені організованою групою або вчинені з корисливих мотивів). А вироком Вінницького міського суду перевізнирків визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу