Суд у Львові звільнив від відбування покарання винуватця смерті учня інтернату

13:00 4 вересня 2017 р.

  • 0

Франківський районний суд у Львові відтермінував покарання інструктору з лікувальної фізкультури.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 4 вересня, про вирок інструктору з лікувальної фізкультури, яка залишила 24 грудня 2014 року учня третього класу Львівської санаторної школи-інтернату №1 імені Антонича в зачиненій на ключ ігровій кімнаті, після чого він випав з вікна третього поверху й помер та від отриманих травм. Львівська місцева прокуратуроа №3 підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за цим фактом стосовно вказаного вчителя, яка обвинувачувалась у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті137 Кримінального кодексу України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що призвело до смерті неповнолітнього).

Франківський районний суд Львова визнав інструктора з лікувальної фізкультури винною й призначив їй покарання у виді трьох років обмеження волі, однак звільнив на підставі статті 75 Кримінального кодексу України від відбування покарання з встановленням одного року року іспитового строку та стягнув із неї 300 тисяч гривень моральної шкоди на користь потерпілих батьків малолітнього учня. Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу