Суд у Львові заарештував начальника управління міськради

19:35 19 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: pravda.com.ua

Юрій Голець може вийти на волю, сплативши два мільйони гривень застави.

Шевченківський районний суд Львова 19 листопада обрав міру запобіжного заходу затриманому під час отримання хабара начальнику управління житлового господарства Львівської міськради Юрію Гольцю – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі два мільйони гривень. Сторона обвинувачення – військова прокуратури Західного регіону – просила про заставу в 10 мільйонів гривень

Судове засідання, яке визначало міру запобіжного заходу, тривало понад шість годин, оскільки адвокати постійно вносили нові клопотання. Працівники СБУ та військової прокуратури Західного регіону затримали Юрія Гольця 17 листопада. Мічені 80 тисяч гривень дав йому підприємець, якому в управлінні Львівської міськради було обіцяно за умови «відкату» підряд на капремонт двох будівель.

Про це повідомили сьогодні, 19 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда». Як інформував «Щоденний Львів», СБУ затримала за здирництво начальника управління ЛМР, командир підрозділу СБУ оприлюднив обставини спецоперації у Львові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини