Суд у Львові визнав обґрунтованою підозру Сакварелідзе

14:45 18 вересня 2017 р.


Фото: tsn.ua

В обласній прокуратурі запевнили: «Розглянувши клопотання про обрання запобіжного заходу, суд визнав обґрунтованою підозру Давиду Сакварелідзе».

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили також сьогодні, 18 вересня, традиційною для цієї установи канцелярщиною: «Прокуратурою Львівської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення групового порушення громадського порядку, незаконного переправлення осіб через державний кордон України, опору та насильства щодо працівника правоохоронного органу, яке трапилось 10 вересня 2017 року у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Шегині». Зазначимо, що 16 вересня завершено розгляд клопотання слідчого про обрання колишньому заступнику Генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання».

В обласній прокуратурі також зазначили: «Нагадаємо, що Давид Сакварелідзе підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтею 293, частиною 2 статті 342 та частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України. Проаналізувавши та оцінивши подані докази, суд, відкинувши доводи сторони захисту, визнав їх належними та допустимими, а також констатував, що вони є достатніми для висновку суду про обґрунтованість оголошеної Давиду Сакварелідзе підозри у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває».

Як інформував «Щоденний Львів», прокуратура обіцяла попросити Галицький районний суд у Львові обрати для Сакварелідзе особисте зобов'язання.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу