Суд у Львові призначив іспитовий термін бухгалтеру комерційного підприємства

14:05 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 540

Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд
Фото: mapio.net

Районний суд у Львові призначив обвинуваченому в розкрадання коштів бухгалтеру комерційного підприємства покарання у вигляді трьох років обмеження волі (з дворічним іспитовим терміном).

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області. За її інформацією,31-річного бухгалтера – обліковця одного з львівських товариств з обмеженою відповідальністю, який у процесі здійснення господарської діяльності привласнив грошові кошти підприємства в сумі майже 177 тисяч гривень, викрили працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими Галицького відділення поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1.

Бухгалтер не вносив у повному обсязі на банківський рахунок товариства грошові кошти, отримані в результаті здійснюваної підприємством господарської діяльності, незаконно привласнивши їх. Аби приховати свою злочинну діяльність, він не відображав у даних бухгалтерського обліку відомості про недостачу коштів.

Бухгалтеру було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Рішенням районного суду Львова колишньому бухгалтеру призначено покарання у вигляді трьох років обмеження волі (з дворічним іспитовим терміном), з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на два роки.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми