Суд у Львові повернув громаді 201 гектар землі

12:00 6 червня 2019 р.


Фото: goloskarpat.info

Прокуратура Львівщини домоглася повернення з незаконного використання 201 га земель вартістю 168 мільйонів гривень.

Про це повідомили в четвер, 6 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «У грудні 2017 року прокуратурою виявлено протиправне рішення Великомостівської міської ради Сокальського району, відповідно до якого одному з господарюючих товариств передано у користування сільгоспугіддя загальною площею майже 201 га. Фактично, усупереч положенням земельного та цивільного законодавства, міська рада протиправно розпорядилася землями сільськогосподарського призначення державної власності та землями, власники яких померли, а спадкоємці за законом чи заповітом відсутні чи не прийняли спадщину».

«З метою усунення допущених порушень, органи прокуратури області пред’явили позов, який постановою Львівського апеляційного господарського суду області повністю задоволено. Оскаржуване рішення органу місцевого самоврядування визнано недійсним, а товариство зобов’язано звільнити землі та повернути їх територіальній громаді», – поінформували також у прокуратурі.

«Відтак, завдяки заходам, вжитим прокуратурою, органом ДВС винесено постанову про закінчення виконавчого провадження у зв´язку із повним та фактичним виконанням вказаного судового рішення. Підприємство звільнило вказані території сільськогосподарського призначення вартістю 168 мільйонів гривень», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу