Суд у Львові оштрафував за корупцію депутата обласної ради

11:10 21 червня 2017 р.

Депутат несвоєчасно заповнив декларацію.

У Львівській прокуратурі Львівської області поінформували  сьогодні, 21 червня,  що Галицький районний суд у Львові визнав депутата Львівської обласної ради винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, бо, як зазначено в повідомленні, «будучи депутатом обласної ради несвоєчасно, без поважних причин подав, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні право порушення (порушення вимог фінансового контролю)».

«За наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу. Постанова суду набрала законної сили», – повідомили також сьогодні, 21 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу