Суд у Львові оштрафував начальника відділу Пенсійного фонду

10:20 6 вересня 2017 р.

Прокуратура Львівської області довела вину начальника одного з відділів управління Пенсійного фонду у Львівській області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, у прокуратурі Львівської області, де також коеретизували, що начальник одного з відділів управління Пенсійного фонду у Львівській області придбала у вересні 2016 року автомобіль «Opel Astra» вартістю понад 500 тисяч гривень, однак не повідомила про такі суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Таким чином ця жінка вчинила адміністративне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні право порушення (порушення вимог фінансового контролю).

Про це поінформували сьогодні, 6 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також повідомили: «За наслідками судового розгляду Галицьким районним судом у Львові до правопорушниці застосовано стягнення у вигляді штрафу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу