Суд у Львові розгляне позов екс-судді Ігоря Зварича

10:48 28 листопада 2016 р.

У понеділок, 28 листопада, об 11.30 в Окружному адміністративному суді Львова відбудеться розгляд справи за позовом колишнього судді Львівськго апеляційного окружного суду Ігоря Зварича про поновлення його на посаді судді та відшкодування моральної шкоди

Про це, як розповів сьогодні, 28 листопада, кореспондент агенції Укрінформ, йому повідомили в Окружному адміністративному суді Львова. Головуючим суддею виступить Володимир Сакалош.

Кримінальну справу проти керівника Львівського апеляційного окружного суду Ігоря Зварича було порушено наприкінці 2008 року. У будинку голови суду, в його робочому кабінеті і кабінетах шести його колег співробітники СБУ і Генпрокуратури вилучили один мільйон доларів і два мільйони гривень.

У своє виправдання Зварич заявив, що близько 100 тисяч доларів він просто «наколядував», мовляв, є в українців звичка посівати новий кабінет. У 2011 році Зварич був засуджений до 10 років ув'язнення за хабарництво в особливо великих розмірах.

За гратами він провів сім років, з них три – у СІЗО. На волю Зварич вийшов за «законом Савченко». Тепер позивач вимагає відшкодувати моральну шкоду та поновити його на посаді.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в агенції Укрінформ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини