Суд стягнув з фірми 24 мільйони гривень за незаконний видобуток підземних вод на Львівщині

12:00 18 червня 2019 р.


Фото: unian.ua

Київським апеляційним господарським судом підтримано позицію прокуратури Львівської області щодо стягнення зі столичного підприємства збитків, завданих державі у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомили у вівторок, 18 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокурори звернулися до суду із позовом, оскільки фірма здійснювала на території Львівщини незаконний видобуток підземних вод. При цьому у суб’єкта господарювання був відсутній спеціальний дозвіл на користування надрами».

«Ухвалою суду виконання судового рішення розстрочено рівними платежами на 30 місяців. Станом на червень цього року на рахунок Тартаківської сільської ради надійшов черговий платіж. Відтак, завдяки вжитим прокуратурою заходам, бюджет уже поповнився на понад 24 мільйони гривень», – поінформували також в обласній прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

14:09 29 червня 2022 р.

На Львівщині виявили російського диверсанта

СБУ викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщині.Чоловік вів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу