Суд скасував сквер на вулиці Кульчицької

23:56 5 травня 2020 р.

  • 0


Фото: Візуалізація скверу на вул. Олени Кульчицької, 18 (фото: 032.ua)

«Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення і частково скасував план зонування Шевченківського району, затверджений рішенням сесії Львівської міської ради про те, що на вул. Кульчицької має бути сквер.

Я хочу нагадати про те, що йдеться про те, що у 2007 році було надано дозвіл одному із львівських підприємств на розробку проекту землеустрою для розміщення там спортивно-розважального комплексу.

Це була перша ухвала, яка є нереалізована. Є позиція Верховного суду про те, що таке рішення Львівської міської ради для цього підприємства не створює жодних прав та обов’язків.

Проте, незважаючи на це, підприємство продовжує судитись з містом. Очевидно, що таке рішення ми будемо оскаржувати, будемо відстоювати наш план зонування в тій частині. Працівниками юридичного департаменту вже готується апеляційна скарга. Ми на боці громади!", — зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, 21 червня 2018 року була прийнята ухвала міської ради № 3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. Кульчицької, 18. Однак, ця ухвала була оскаржена ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» у Львівському окружному адміністративному суді.

Нагадаємо, львів'ян дратує заборона відвідування парків, скверів і зон відпочинку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 22 травня 2020 р.

Орендар ставка застрелив сімох друзів з мисливської рушниці

Сьогодні, близько 1.00, у селі Новоселиця Попільнянського району біля приватних ставків місцевий житель, орендар, під час конфліктної ситуації з невідомими здійснив ряд пострілів із мисливської рушниці, внаслідок чого смертельні вогнепальні поранення отримали сім осіб.

Рубрика: Закон

14:27 21 травня 2020 р.

У Львові викрили схему розкрадання бюджетних коштів через вивезення сміття

У Львові викрили схему розкрадання бюджетних коштів через вивезення сміття. Заступник міського голови Львова наголосив, що це є пряма відповідальність компаній-перевізників — законне вивезення та захоронення ТПВ.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу