Суд призупинив демонтаж у Львові літніх майданчиків «Мінпродукту Галичини»

14:38 24 червня 2016 р.


Фото: tvoemisto.tv

Директор «Адміністративно-технічного управління» Тарас Вітик заявив: «Призупинення дії ухвали завдає шкоди і місту, і громаді, бо кошти від законного розміщення майданчиків у бюджет не надходять».

«Суд не скасував, а тимчасово призупинив дію ухвали щодо демонтажу літніх майданчиків ТзОВ «Мінпродукт Галичини», – поінформували сьогодні, 24 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Суд не скасував, а тимчасово призупинив дію ухвали Львівської міської ради №496 від 21 квітня 2016року про демонтаж самовільно встановлених літніх майданчиків ТзОВ «Мінпродукт Галичини». Про це повідомили у КП «Адміністративно-технічне управління». Дату розгляду судової справи наразі не призначено.

Призупинення дії ухвали означає тимчасову заборону вчинення будь-яких дій щодо  майданчиків «Мінпродукт Галичини», які прописані у цій ухвалі, що передбачає  тимчасовий захист певних бізнесових інтересів товариства. Директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик зазначив: «КП «Адміністративно-технічне управління» не було запрошене до суду і не отримувало актів щодо демонтажу. «Призупинення дії ухвали завдає шкоди і місту, і громаді, бо кошти від законного розміщення майданчиків у бюджет не надходять».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу