Суд продовжив тримання під вартою підозрюваному у вбивстві Андрія Парубія

13:24 18 грудня 2025 р.

За клопотанням Львівської обласної прокуратури суд повторно продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 52-річному мешканцю Львова, якого підозрюють у вбивстві народного депутата України Андрія Парубія.

Про це повідомила прокуратура Львівщини, пише DailyLviv.com.

Підозрюваний і надалі утримуватиметься під вартою без альтернативи внесення застави.

Чоловікові інкримінують вчинення низки особливо тяжких злочинів, зокрема за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану), ст. 112 (посягання на життя народного депутата України у зв’язку з його державною чи громадською діяльністю), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), а також ч. 1 та ч. 3 ст. 436-2 КК України (глорифікація осіб, які здійснюють збройну агресію проти України, та повторне виправдовування збройної агресії рф).

Читайте також: СБУ показала знайдений пістолет, з якого вбили Парубія

За матеріалами слідства, 30 серпня цього року підозрюваний здійснив вісім пострілів у потерпілого. Отримані поранення були смертельними — народний депутат загинув на місці події.

Після цього нападник сховав вогнепальну зброю, плануючи використати її повторно. У вересні правоохоронці виявили схованку, а результати проведених експертиз підтвердили причетність чоловіка до вчинення злочину.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA