Суд повернув Львівській міськраді викрадене

18:00 1 лютого 2018 р.


Фото: google.com.ua

Начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун запевнила: «Один з об’єктів, який незаконно вибув з комунальної власності минулого року на вулиці Дрогобича, 4, площею 313,8 квадратних метрів, повернутий у комунальну власність».

Начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун зазначилатакож: «Уже вчергове суд повернув громаді приміщення, яке незаконно намагалися привласнити шахраї. Це об'єкт із низки приміщень, щодо яких у минулому році зловмисниками були скоєнні спроби на незаконне заволодіння майном. Добре, що правосуддя існує, незважаючи на неправомірне рішення апеляційної інстанції».

Про це поінформували сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Приміщення перебували в оренді видавництва ТзОВ «Апріорі-книга» на підставі договору оренди між управлінням комунальної власності та ТзОВ. 31 січня 2018 року Верховний суд задовольнив касаційні скарги управління комунальної власності Львівської міської ради, заступника прокурора Львівської області та Львівської міської ради про скасування державної реєстрації права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння».

В управлінні комунальної власності ЛМР повідомили також: «При цьому слід наголосити, що 20 вересня 2017 року Львівським апеляційним господарським судом в складі суддів Г. Г. Якімець, С. М. Бойко й Т. Б. Бонк було винесено постанову на користь осіб, які замахнулися на міське майно. Тому управління разом з Львівською міською радою та прокуратурою подали касаційні скарги на постанову Львівського апеляційного господарського суду. Управління також підготує і скерує скарги на дії осіб, які приймали відповідні рішення з порушенням чинного законодавства».

«Верховний Суд встановив, що приміщення перебували у комунальній власності на підставі рішення виконавчого комітету Ленінської районної ради від 1987 року, рішення про державну реєстрацію права комунальної власності було прийняте 6 серпня 2008 року. ОКП ЛОР «БТІ та ЄО, крім того, був укладений договір оренди №Г-8835-13 від 24 жовтня 2013 року між управлінням комунальної власності та ТЗОВ «Апріорі-книга», – поінформували також у міськраді.

В управлінні комунальної власності ЛМР додали: «Звертаємо увагу, що саме орендар неправомірно почав здійснювати реконструкцію нежитлового приміщення будівлі під літерою «А-3» з розширенням за рахунок простору горища під офіс з використанням існуючих входів на вулиці Дрогобича, 4 у Львові без жодних дозволів, а також неправомірно 14 березня 2016 року за допомогою приватного нотаріуса вніс відомості про приватну власність ТзОВ «Апріорі-книга» на підставі акту приймання-передачі нерухомого майна, виданого 1 березня 2016 року ТзОВ «Апріорі-книга».

dailylviv.com

До теми

17:25 27 травня 2022 р.

У Дрогобичі московські попи обікрали церкву

«Голі» стіни, зняті хрести та дзвони: у звільненій від московської патріархії церкві Іова Почаївського провели першу спільну молитву за Україну .

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу