Суд повернув Львівській міськраді три приміщення

10:20 6 серпня 2018 р.

Залізничний районний суд у Львові

Залізничний районний суд у Львові
Фото: google.com.ua

Львівська місцева прокуратура №2 домоглася скасування незаконного права власності на три об’єкти нерухомості у Львові.

Про це повідомили в понеділок, 6 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Львівська місцева прокуратура №2 виявила в ході здійснення представницької діяльності факти неправомірної реєстрації права власності на три тимчасові споруди як об’єкти нерухомого майна у Львові. Нез’ясовані особи на підставі підробленого рішення Залізничного районного суду Львова незаконно зареєстрували право власності на приміщення на вулицях Широкій, 72а (площею 50,7 квадратних метрів), Повітряній, 22а (21,6 квадратних метрів) та Суботівській, 11б (30 квадратних метрів), а згодом ці об’єкти продали громадянину на підставі нотаріально посвідчених договорів».

«До договорів купівлі-продажу були внесені неправдиві відомості щодо того, де саме розташовані ці земельні ділянки, хоча насправді кадастрові номери цим землям не присвоювались. У результаті таких правочинів, Львівська міська рада була позбавлена можливості використовувати земельні ділянки комунальної власності, оскільки на них знаходиться приватна власність (майно) фізичної особи», – поінформували також у прокуратурі.

«Більш того, спірні земельні ділянки з об’єктами майна надавалися Львівською міською радою в оренду третій особі для обслуговування МАФів (малих архітектурних форм). Відтак, рішенням Залізничного районного суду Львова, за позовом прокурора (в інтересах ЛМР і Залізничної районної адміністрації) до громадянина та обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та Експертної оцінки», визнано недійсним та скасовано державну реєстрацію права власності за громадянином, яка здійснювалась вказаним комунальним підприємством», – розповіли також у прокуратурі.

«Крім цього, судовим рішенням з’ясовано, що особа не набувала право власності на вищезгадану нерухомість, оскільки у неї були відсутні підстави для державної реєстрації права власності, а також, відповідно до чинного законодавства, не було необхідних прав для укладення оспорюваних правочинів, а відтак вони є недійсними. З урахуванням цього, Львівська місцева прокуратура №2 наприкінці 2016 року пред’явила позов в інтересах Львівської міської ради про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, укладених між двома особами, скасування реєстрації права власності на нерухоме майно за громадянином та звільнення земельних ділянок», – повідомили також у прокуратурі.

«У листопаді 2017 року рішенням суду першої інстанції позов прокурора задоволено частково. Визнано недійсними згадані договори купівлі-продажу та скасовано за особою реєстрацію права власності на нерухоме майно. А вже цьогоріч у травні апеляційним судом Львівської області вказане рішення залишено без змін, а вже у липні право власності на вищевказані об’єкти нерухомого майна за цим громадянином скасовано», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

15:15 6 травня 2021 р.

Поліціянт на Львівщині взяв з обвинуваченого 3000 доларів і набрехав, що полегшить покарання

Він запевнив обвинуваченого, що допоможе перекваліфікувати його дії на більш «легку» статтю Кримінального кодексу і змінити запобіжний захід без позбавлення волі.

Рубрика: Закон

11:11 6 травня 2021 р.

За пропозицію хабара поліціянту у кабінеті нарколога потрапив на лаву підсудних, - прокуратура у Львові

За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо 42-річного мешканця Дрогобича, якого обвинувачують у пропозиції надання працівнику поліції неправомірної вигоди (ч.1 ст.369 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу