Суд повернув Львівській міськраді ще одне приміщення

11:10 2 жовтня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Прокуратура домоглася повернення у комунальну власність ЛМР приміщення, яке вибуло внаслідок «Афери століття».

Про це повідомили у вівторок, 2 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Йдеться, зокрема, про нежитлове приміщення площею більше 1000 квадратних метрів і вартістю понад 10 мільйонів гривень у будинку №2 на вулиці Тесленка. Рішенням господарського суду Львівської області задоволено позов органів прокуратури області в інтересах держави (в особі Львівської міської ради) до фізичної особи – скасовано запис про державну реєстрацію права власності цієї особи на об’єкт нерухомого майна, а також витребувано його на користь територіальної громади Львова».

«Суд погодився з позицією прокурора про те, що Львівська міська рада як дійсний власник будівлі №2 на вулиці Тесленка у Львові, а також управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради як орган уповноважений управляти майном львівської громади, не передавали іншим особам майнові права на спірне майно (шляхом приватизації або іншого відчуження), а тому таку нерухомість слід вважати такою, що вибула з володіння власника поза його волею. А це, своєю чергою, стало підставою для втручання у справу прокуратури. Відтак, завдяки вжитим заходам судове рішення реально виконано. Майно повернуто законному власнику», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу