Суд повернув громаді на Львівщині 2,7 га

14:00 19 липня 2019 р.

  • 0
Буський районний суд

Буський районний суд
Фото: busknews.com.ua

Буським районним судом задоволено заяву органів прокуратури області про визнання відумерлою спадщини після смерті громадянина.

Про це повідомили в п’ятницю, 19 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину – земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,7 га вартістю понад 4,3 тисячі гривень, передати у власність територіальній громаді Задвір’янської сільської ради».

«Прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці землі, що могло призвести до їх протиправного використання. Відтак, після набрання рішенням суду законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії реального виконання, земельну ділянку повернуто у комунальну власність громади», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу