Суд повернув державі 65 га земель на Львівщині

16:30 18 жовтня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Прокуратурою Львівської області були заявлені цього року до господарського суду сім позовів в інтересах Львівської обласної державної адміністрації до одного із підприємств щодо повернення ним семи земельних ділянок площею понад 65 га й вартістю більше 57 мільйонів гривень.

Про це повідомили в четвер, 18 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «ТзОВ отримало в 2014 році для будівництва вітроелектростанції у оренду на три роки земельні ділянки державної власності. Ці землі розташовані на території Турківського району Львівської області. Однак орендарем вказаний об’єкт не побудовано».

«Крім цього, фірмою допускались систематичні заборгованості за орендну плату, що, зокрема, стало підставою стягнення боргу органами доходів і зборів у судовому порядку. Разом з тим, після закінчення строку дії цих договорів и, вони не продовжені, попри те, що території орендарем не повернуті», – поінформували також у прокуратурі.

«Таким чином, земельні ділянки з квітня 2017 року донедавна перебували у користуванні підприємства без будь-яких на те правових підстав. Цей  стало причиною втручання прокуратури. Відтак, під час судового розгляду суб’єктом господарювання добровільно повернуто у розпорядження держави вказані земельні ділянки, а провадження у справах закрито», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу