Суд оштрафував селянина за те, що він засіяв пшеницею 18 гектарів на Львівщині

13:30 13 липня 2018 р.

Городоцький районний суд

Городоцький районний суд
Фото: google.com.ua

Городоцька місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 47-річного селянина, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене статтею 356 Кримінального кодексу (самоправство).

Про це повідомили в п’ятницю, 13 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Всупереч встановленому законом порядку, чоловік самовільно засіяв озимою пшеницею 18 га земель, які належать Галичанівській сільській раді та розташовані у селі Галичани на Городоччині. Таким чином зловмисник завдав органам державної і виконавчої влади збитків на майже 21 тисяч гривень».

«У ході досудового розслідування порушник повністю визнав свою вину та добровільно відшкодував заподіяну шкоду. Відтак, прокурором Городоцької місцевої прокуратури із вказаною особою укладено угоду про визнання винуватості. Із цим погодився Городоцький районний суд Львівської області, який затвердив угоду та призначив покарання у виді штрафу», – поінформували також у прокуратурі.

«Господарським судом Львівської області відкрито провадження за позовом місцевої прокуратури, яка вимагає громадянина звільнити самовільно захоплену земельну ділянку сільськогосподарського призначення та за власний кошт привести її належний стан.
На даний час судовий розгляд ще триває», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини