Суд оштрафував посадовців «Львіввугілля» за несвоєчасне декларування доходів

10:45 27 вересня 2017 р.

Червоноградська місцева прокуратура виявила численні факти вчинення корупційних правопорушень щодо фінансового контролю у вугільній галузі.

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Зокрема, за статтею 172-6 Крдексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю) визнано винними семеро службових осіб державного підприємства «Львіввугілля, а також його структурних підрозділів. Встановлено, що вони без поважних причин несвоєчасно заповнили на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».
«За наслідками судового розгляду до винних осіб, застосовано стягнення у вигляді штрафу. Окрім цього, в порядку частини 3 статті 65 закону «Про запобігання корупції», місцевою прокуратурою внесено подання щодо виявлення причин та умов, які сприяли вчиненню таких правопорушень. Внаслідок чого, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб зазначеного підприємства. Робота у вказаному напрямку триває», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу