Суд на Львівщині звільнив грабіжника від відбування покарання

11:15 1 грудня 2017 р.

Дрогобицький міськрайонний суд

Дрогобицький міськрайонний суд
Фото: mistaua.com

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ скасував рішення Дрогобицького міськрайонного.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 1 грудня, що Дрогобицький міськрайонний суд ухвалив вирок жителю Донецької області за частиною 2 статті 186 Криівнального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно) й призначив покарання у вигляді чотирьох років і двох місяців позбавлення волі. Однак, на підставі так званого «закону Савченко» зарахував йому термін попереднього ув'язнення та остаточно призначив трьох років та шість місяців ув’язнення.

У прокуратурі також розповіли: «При цьому грабіжника безпідставно звільнено від реального відбування покарання з іспитовим строком три роки. Перевіряючи законність вироку місцевого суду, апеляційний суд проігнорував тяжкість вчиненого злочину, наявність не знятих та не погашених судимостей за раніше скоєні грабежі та інші умисні тяжкі злочини. Це і стало підставою для втручання прокуратури Львівської області

«Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ погодився з доводами касаційної скарги прокурора щодо м’якості призначеного покарання та скасував рішення суду апеляційної інстанції через істотні порушення вимог кримінального процесуального закону та м’якість призначеного покарання. На даний час, справа скерована на новий розгляд», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів