Суд на Львівщині призначив іспитовий строк призовнику

10:10 22 березня 2019 р.

Радехівський районний суд

Радехівський районний суд
Фото: google.com.ua

Радехівська місцева прокуратурою підтримала державне обвинувачення у суді стосовно 20-річного жителя Львівщини.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «20-річний житель Львівщини вчинив кримінальне правопорушення, передбачене статтею 335 Кримінального кодексу України – ухилення від призову на строкову військову службу».

«Військово-лікарська комісія визнала його придатним для проходження строкової військової служби. Призовник перебував на обліку у військовому комісаріаті, а відтак був належно поінформований про наслідки неявки на відправку. Проте, після отримання повістки з вимогою прибути до районного військкомату для подальшого проходження військової служби у Збройних силах України, всупереч вимогам статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», без поважних причин не з’явився», – поінформували також у прокуратурі.

«Суд, вислухавши сторони та оцінивши надані йому докази під час розгляду справи й взявши до уваги позицію прокурора та обвинуваченого, дійшов висновку про визнання підсудного винним та призначив покарання у вигляді двох років обмеження волі із встановленням іспитового строку – один рік», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу