Суд на Львівщині повернув сільраді три гектари

10:45 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 720

Яворівський районний суд
Фото: google.com.ua

Яворівський районний суд повернув Вороцівській сільській раді земельну ділянку водного фонду вартістю понад шість мільйонів гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 14 червня, що Яворівський районний суд погодився з позовом прокуратури до місцевої райдержадміністрації, фізичної особи (орендаря) та приватного підприємства (суборендаря) щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею майже три гектари у селі Солуки, а також повернення цієї території до комунальної власності. Прокуратура довела, що ці землі були передані в користування з порушеннями Земельного та Цивільного кодексів України, а також Законів України «Про оцінку земель», «Про оренду землі», «Про землеустрій».

Договір був укладений на 50 років, а земля призначалась для рибогосподарських потреб та організації відпочинку населення. Відповідно до вимог закону, з метою визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, проводиться їх нормативна грошова оцінка, чого у даному випадку не було зроблено.

Таким чином, за користування цією землею до бюджету сплачувались кошти в мізерному розмірі – 23 гривень 38 копійое за гектар в рік (з врахуванням коефіцієнту індексації). Відтак, завдяки заходам вжитими прокуратурою, вказане судове рішення реально виконано – Вороцівській сільській раді на Яворівщині повернуто земельну ділянку водного фонду вартістю понад шість мільйонів гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:00 24 червня 2018 р.

Загиблий у Львові ром заробляв збиранням металу, – правозахисник

Загиблого у Львові рома звали Давид Пап, і він мешкав у рідному селі Баркасово в Мукачевському районі Закарпаття. Давид закінчив школу у селі та регулярно їздив на заробітки до великих українських міст. Останній раз поїхав у Львів, де заробляв збиранням металу.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 201

Останні новини

Львівський біг-бенд виступав на передовій операції Об’єднаних сил

Загиблий у Львові ром заробляв збиранням металу, – правозахисник

«Маму порізали за те, що захищала 10-річну дитину», – Садовий

Львівські «Карпати» перемогли в спарингу «Ниву»

У Львові задимілася електростанція

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу