Суд на Львівщині повернув сільраді три гектари

10:45 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 960

Яворівський районний суд
Фото: google.com.ua

Яворівський районний суд повернув Вороцівській сільській раді земельну ділянку водного фонду вартістю понад шість мільйонів гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 14 червня, що Яворівський районний суд погодився з позовом прокуратури до місцевої райдержадміністрації, фізичної особи (орендаря) та приватного підприємства (суборендаря) щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею майже три гектари у селі Солуки, а також повернення цієї території до комунальної власності. Прокуратура довела, що ці землі були передані в користування з порушеннями Земельного та Цивільного кодексів України, а також Законів України «Про оцінку земель», «Про оренду землі», «Про землеустрій».

Договір був укладений на 50 років, а земля призначалась для рибогосподарських потреб та організації відпочинку населення. Відповідно до вимог закону, з метою визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, проводиться їх нормативна грошова оцінка, чого у даному випадку не було зроблено.

Таким чином, за користування цією землею до бюджету сплачувались кошти в мізерному розмірі – 23 гривень 38 копійое за гектар в рік (з врахуванням коефіцієнту індексації). Відтак, завдяки заходам вжитими прокуратурою, вказане судове рішення реально виконано – Вороцівській сільській раді на Яворівщині повернуто земельну ділянку водного фонду вартістю понад шість мільйонів гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:10 14 листопада 2018 р.

На Львівщині виявили дві нелегальні АЗС

Працівники податкової міліції й поліції задокументували в Яворівському й Жовківському районах Львівської області діяльність двох підпільних АЗС, на яких здійснювалась реалізація необлікованих підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 522

13:00 14 листопада 2018 р.

Рецидивіст поранив на Чернігівщині з рушниці заробітчанина зі Львівщини

Майже дві доби поліція Чернігівщини шукала в лісових масивах, автошляхах та населені пунктах раніше судимого молодика, який тяжко поранив з рушниці заробітчанина та втік з місця події.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 300

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу