Суд на Львівщині повернув селищній раді 3,6 гектара

11:45 4 лютого 2019 р.

Жовківський районний суд

Жовківський районний суд
Фото: gv.lv.court.gov.ua

Жовківським районним судом задоволено чотири заяви органів прокуратури області про визнання відумерлою спадщини після смерті декількох громадян.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура вимагала визнати 3,6 га земель відумерлою спадщиною та передати їх у власність територіальної громади Магерівської селищної ради. Ці землі призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а їх вартість становить понад 3,3 млн. гривень.

«Підставами втручання у справу прокуратури стали порушення інтересів держави. Орган місцевого самоврядування не вжив заходів для оформлення права власності на ці ділянки, а це, у свою чергу, могло призвести до протиправного використання земель. Відтак, після набрання рішеннями судів законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою (на стадії їх реального виконання), ці території передано до комунальної власності», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу