Суд на Львівщині оштрафував голову комісії міськради

11:15 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 879

Бориславський міський суд
Фото: mistaua.com

Голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури Бориславської міської ради сплатить майже 13 тисяч гривень штрафу за зловживання впливом.

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області Львівської міськради. У ній також розповіли, що голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури Бориславської міської ради обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України.

Його дії кваліфіковано як зловживання впливом – одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та пропозиція і обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди. Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості був скерований до Бориславського міського суду для розгляду, за результатами якого голові постійної комісії призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить майже 13 тисяч гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми