Суд на Львівщині оштрафував депутатів і сільських голів

10:30 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 1389

Перемишлянський районний суд
Фото: google.com.ua

Посадовці на Перемишлянщині несвоєчасно повідомляють про суттєві зміни у майновому стані.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в четвер, 14 червня: «Упродовж 2018 року Золочівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді Перемишлянським районним судом 10 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Серед десятьох порушників – чотири депутати районної ради, троє сільських голів, секретар сільради, керівник відділу освіти та керівник комунального підприємства».

«Дев’ятьом правопорушникам інкриміновано частину 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення(несвоєчасне подання без поважних причин декларації), а ще одному – частину 2 с статті 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). За результатами розгляду вказаних протоколів дев’ятьох визнано винними, а щодо однієї особи судом закрито провадження у зв’язку із закінченням строків притягнення до відповідальності (рішення оскаржується у апеляційному порядку)», – поінформували також у прокуратурі.

«Загальна сума штрафів, яка на даний час повністю сплачена, становить 8,5 тисяч гривень. Окрім цього, місцевою прокуратурою, в порядку частини 3 статті65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 8 подань з метою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:10 14 листопада 2018 р.

На Львівщині виявили дві нелегальні АЗС

Працівники податкової міліції й поліції задокументували в Яворівському й Жовківському районах Львівської області діяльність двох підпільних АЗС, на яких здійснювалась реалізація необлікованих підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 522

13:00 14 листопада 2018 р.

Рецидивіст поранив на Чернігівщині з рушниці заробітчанина зі Львівщини

Майже дві доби поліція Чернігівщини шукала в лісових масивах, автошляхах та населені пунктах раніше судимого молодика, який тяжко поранив з рушниці заробітчанина та втік з місця події.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 300

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу