Суд на Львівщині оштрафував депутата

14:12 12 лютого 2018 р.

Городоцький районний суд

Городоцький районний суд
Фото: google.com.ua

Депутат Городоцької районної ради несвоєчасно подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 12 лютого, що суд визнав одного з депутатів Городоцької районної ради винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративних правопорушень (порушення вимог фінансового контролю). Народний обранець без поважних причин несвоєчасно подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«За наслідками судового розгляду до винного застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Вказане рішення суду може бути оскаржено особою в апеляційному порядку», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу