Суд на Львівщині наклав арешт на 52 гектари землі

15:40 28 вересня 2017 р.

За клопотанням Золочівської місцевої прокуратури, суд наклав арешт на 52 га земельної ділянки, розташованої на території однієї із сільських рад Перемишлянського району, яку самовільно зайняло підприємство та незаконно здійснювало сільськогосподарську діяльність.

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «У рамках розслідування провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано шкоди її законному власнику), встановлено, що на цих угіддях вирощувалися соняшники. Документи та відповідні рішення сільської ради про передачу ділянки у власність та користування підприємства відсутні».
«Вирощений врожай є фактично речовим доказом у провадженні, на який, за клопотанням місцевої прокуратури, суд наклав арешт. Крім цього, суд заборонив фірмі розпоряджатись та обробляти земельну ділянку. На даний час, тривають слідчі дії з метою встановлення осіб, причетних до злочину та виявлення фактів самовільного зайняття інших земельних ділянок цією фірмою», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу