Стосовно працівників ДФС Львівщини відкрито 14 кримінальних справ

14:42 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: mk-partner.com.ua

В обласному управлінні Державної фіскальної служби провели в першому півріччі 2016 року 135 службових перевірок та розслідувань.

«Співробітниками управління внутрішньої безпеки Львівського обласного управління  Державної фіскальної служби впродовж першого півріччя поточного року ініційовано та проведено 135 службових перевірок та розслідувань. За результатами перевірок винесено 68 подань керівникам, для вжиття заходів реагування, до відповідальності притягнуто 45 осіб», – повідомили сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також поінформували:

«За результатами вивчення 419 кандидатів на заняття вакантних посад, відмовлено у призначенні одній особі. В поточному році до правоохоронних органів області скеровано 22 матеріали, для прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

За фактами вчинення співробітниками ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС кримінальних правопорушень розпочато 14 кримінальних проваджень. У тому числі – шість кримінальних проваджень за статтею 368 Кримінального кодексу України.

У поточному році іншими правоохоронними органами  області виявлено один факт вимагання та отримання хабарів співробітниками Львівської митниці ДФС. За результатами розгляду матеріалів про вчинення адміністративно-корупційних правопорушень, щодо несвоєчасного подання декларацій державних службовців прокуратурою складено один протокол, який на даний час розглянуто судом та прийнято рішення про накладення штрафу за вчинення адміністративного-корупційного правопорушення.

Упродовж поточного року працівниками Управлінням виявлено один випадок порушення вимог чинного податкового законодавства, в результаті чого донараховано податкові зобов’язання на суму 346 598 гривень. За скерованою на адресу Львівської митниці ДФС інформацією про факти порушення митних правил, виявлено та вилучено товарів на суму 4 158 305 гривень.

За вказаний період часу співробітниками управління  виконано 45 доручень органів прокуратури та слідства у відкритих кримінальних провадженнях . Основним завданням підрозділу є і залишається захист працівників від протиправних посягань та боротьба з корупційними правопорушеннями і злочинами у сфері службової діяльності шляхом вжиття заходів на зменшення їх кількості та протидії

Управління внутрішньої безпеки Львівського обласного управління ДФС вкотре звертається до мешканців м. Львова та області з проханням, щодо надання інформації про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Львівській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби. Інформацію можна надати на поштову адресу УВБ ГУ ДФС у Львівській області: Львів, вулиця Стрийська, 35 або зателефонувавши по номеру телефону (032) 297-36-09».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу