Співробітники СБУ виявили корупційне адміністративне правопорушення в одному з районних судів Львівщини

17:32 10 квітня 2015 р.


Фото: 4vlada.com

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласного управління СБУ, встановлено, що керівник апарату одного з райсудів, використовуючи службове становище, незаконно преміював свого рідного брата, який працював у цьому ж суді спеціалістом з інформаційних технологій.

У прес-службі Львівського обласного управління СБУ повідомили сьогодні, 10 квітня:

«У березні поточного року співробітниками СБУ виявлено факт вчинення керівником апарату одного з районних судів Львівської області корупційного адміністративного правопорушення.  Встановлено, що посадовець, використовуючи службове становище, незаконно преміював свого рідного брата, який працював у цьому ж суді спеціалістом з інформаційних технологій.

Згідно з Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» чиновник мав повідомити безпосереднє керівництво про наявність конфлікту інтересів. Правоохоронці склали протокол про корупційне правопорушення, передбачене статтею 172-7 КУпАП (Кодексі України про адміністративні правопорушення. – «ЩЛ»). Постановою Шевченківського районного суду м. Львова за результатами розгляду вказаних матеріалів правопорушницю визнано винною у вчиненні корупційного діяння».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу