Співробітники СБУ виявили корупційне адміністративне правопорушення в одному з районних судів Львівщини

17:32 10 квітня 2015 р.


Фото: 4vlada.com

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласного управління СБУ, встановлено, що керівник апарату одного з райсудів, використовуючи службове становище, незаконно преміював свого рідного брата, який працював у цьому ж суді спеціалістом з інформаційних технологій.

У прес-службі Львівського обласного управління СБУ повідомили сьогодні, 10 квітня:

«У березні поточного року співробітниками СБУ виявлено факт вчинення керівником апарату одного з районних судів Львівської області корупційного адміністративного правопорушення.  Встановлено, що посадовець, використовуючи службове становище, незаконно преміював свого рідного брата, який працював у цьому ж суді спеціалістом з інформаційних технологій.

Згідно з Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» чиновник мав повідомити безпосереднє керівництво про наявність конфлікту інтересів. Правоохоронці склали протокол про корупційне правопорушення, передбачене статтею 172-7 КУпАП (Кодексі України про адміністративні правопорушення. – «ЩЛ»). Постановою Шевченківського районного суду м. Львова за результатами розгляду вказаних матеріалів правопорушницю визнано винною у вчиненні корупційного діяння».

dailylviv.com

До теми

16:42 18 травня 2022 р.

Шахрайство зменшило іноземну допомогу: Генпрокуратура проводить 9 розслідувань у Львові

Утома від війни і шахрайство зменшують іноземну допомогу Україні, - оцінює двотижневик «Forbes» у середу, 17 травня. Видання повідомляє, що за минулий тиждень Україна отримала на 39 відсотків менше гуманітарної допомоги, ніж в останній тиждень березня, коли поставки досягли піку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу