Співробітники пункту пропуску на Львівщині натрапили в мікроавтобусі на старовинні монети

12:17 29 квітня 2015 р.

  • 0
  • 2628


Фото: dpsu.gov.ua

Як повідомили в середу в ДСПС, українець, який прямував мікроавтобусом через пункт пропуску «Рава-Руська» до Польщі, приховав серед особистих речей контрабанду.

На сайті державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 29 квітня:

«Предмети, які, можливо, мають культурну та історичну цінність, виявили учора на Одещині та Львівщині. У пункті пропуску «Станіславка» прикордонники Котовського загону та працівники митниці виявили церковний предмет. Вивезти полотно зі зображенням Ісуса Христа 1902 року випуску до Молдови намагався наш співвітчизник, який їхав автомобілем «Джилі».

А працівники пункту пропуску «Рава-Руська» на кордоні з Польщею виявили вісім старовинних монет, попільничку та дзвіночок з металу жовтого кольору, можливо із золота. Українець, який прямував мікроавтобусом «Мерседес», приховав їх серед особистих речей. Предмети вилучено та направлено на експертизу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 23 жовтня 2019 р.

Суд відхилив апеляцію щодо багатоповерхівки у Львові

Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив у середу, 23 жовтня, в силі рішення Окружного адміністративного суду про знесення частини будинку по вулиці На Нивах з п’ятого по 12 поверх власним коштом забудовника.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 753