Сьогодні у Львові винесуть вирок «Доктору Пі» (відео)

09:16 14 лютого 2014 р.


Фото: reportazhyst.com

Вердикт Андрію Слюсарчуку почнуть читати в Сихівському районному суді о 10:30.

Повідомляючи про це в п’ятницю, інформагенція «Українські Національні Новини» нагадує, що на останньому судовому засідання Андрій Слюсарчук, виголошуючи останнє слово, ще раз наголосив, що він своєї провини не визнає. Підсудний зхапевняв, що має документи, які підтверджують його невинуватість, і що їх він пред’явить під час розгляду апеляції.

Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті «Експрес», журналісти якої в низці публікацій доводили, що у «Доктора Пі» немає медичної освіти, а диплом про вищу освіту фальшивий. Журналісти також заявили, що встановлені Андрієм Слючарчуком рекорди є шахрайством. 

Відтак Слюсарчуку було пред’явлено обвинувачення у скоєнні ним злочинів, передбачених частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), статею 138 (незаконна лікувальна діяльність), частинами 2 і 3 статті 190 (шахрайство) та частиною 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Однак ізніше обвинувачення було змінено.

Зокрема – в двох із п’яти епізодів про тілесні ушкодження через незаконну лікувальну діяльність. А якщо конкретніше, то в тих епізодах, де події закінчилися смертю потерпілих, частину 2 статті 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого, – карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), було перекваліфіковано на вбивство з необережності (стаття 119 ККУ).

Натомість частину 1 статті 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, – карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років) - виключено, адже у трьох епізодах дії підсудного охоплюються санкцією статті 138 ККУ.

Також було виключено частину 3 статті 190 ККУ (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням єлектронно- обчислювальної техніки – карається позбавленням воді на строк від трьох до восьми років).


Відео: news24

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу