Слідчі СБУ завітали до культурно-мистецького центру «Супутник» у Львові

16:05 5 квітня 2018 р.


Фото: varianty.lviv.ua

Заступник міського голови з питань розвитку очікує «максимальної прозорості».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 5 квітня: «Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко прокоментував ситуацію щодо інформації щодо культурно-мистецькому центру «Супутник»».

Зокрема, Андрій Москаленко розповів: «Сьогодні, кілька годин тому, перетелефонував керівник культурно-мистецького центру «Супутник» і повідомив, що прийшли слідчі СБУ з постановою. Ми одразу скерували юриста управління культури на місце, щоб розібратися, яка є ситуація. Для нас в цій справі важлива максимальна прозорість і відкритість.

Заступник міського голови також зазначив: «За останні кілька років завдяки цій команді, яка працює сьогодні в «Супутнику», «Супутник» став центром життя Левандівки. Тому максимальна прозорість, відкритість має бути в цій справі і ми будемо цього вимагати від правоохоронців».

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу