Слідчі передали до суду у Львові обвинувачення сутенерці

13:28 12 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Жителька Київщини винайняла нежитлове приміщення у Львові, в якому дівчата надавали платні сексуальні послуги.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 12 березня: «Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканки Київщини, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) й частинами 1 та 2 статті 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. у вересні 2017 року вона підшукувала осіб жіночої статі для заняття проституцією.

«Для цього зловмисниця винайняла нежитлове приміщення у Львові, де під видом масажного салону, дівчата надавали платні сексуальні послуги. Крім цього, обвинувачена створила у Інтернет-мережі рекламу, а також забезпечила розповсюдження заздалегідь виготовлених рекламних візиток серед мешканців міста, за допомогою яких замовники могли здійснити попередній запис та подальший вибір дівчат», – поінформували також у прокуратурі.
«Обвинувальний акт стосвоно сутенерки скеровано до Залізничного районного суду Львова для розгляду по суті. За вчинене жінці загрожує до семи років позбавлення волі», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів