Слідчі передали до суду у Львові обвинувачення інформаторці терористів

10:00 29 січня 2018 р.

Будівля Львівського обласного управління СБУ

Будівля Львівського обласного управління СБУ
Фото: зі сторінки Львівського обласного управління СБУ в інтернет-мережі «Facebook»

Обвинувачена повідомляла терористам про дислокацію військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України на території Луганської області.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 29 січня: «Слідчими управління СБУ у Львівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній організації) стосовно громадянки України, яка сприяла злочинній діяльності незаконного збройного формування терористичної організації «ЛНР». Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана особа упродовж серпня-вересня 2017 року, керуючись особистими переконаннями, умисно здійснювала збір та передачу представнику терористів даних про дислокацію військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України, розташованих на території Луганської області».

«Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті. За вчинене, порушниці загрожує до 15 років позбавлення волі», – поінформували також у службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини