Слідчі передали до суду справу про загибель у Львові немовляти

17:00 6 липня 2017 р.

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо двох акушер-гінекологів однієї з міських клінічних лікарень Львова, халатність яких призвела до смерті немовляти.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у прокуратурі Львівської області, де також конкретизували: «За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду кримінальне провадження стосовно двох лікарів акушерського відділення однієї з Львівських комунальних міських клінічних лікарень за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (невиконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого). Останні в червні 2014 року в період часу з 9.00 до 18.30 години були зобов’язані спостерігати за вагітною, станом її плода та проводити періодичні огляди. Проте, обидва лікарі протягом цілого дня за час чергування не провели огляду пацієнтки, відповідно, не встановили стану останньої та ступеня прогресування пологів».

«Залишення пацієнтки без нагляду призвело до того, що медпрацівниками не було своєчасно прийнято рішення про зміну тактики ведення пологів, як того вимагав стан породіллі та плоду, внаслідок чого наступила внутрішньоутробна асфіксія доношеного плоду жіночої статі (смерть дитини). За вчинений злочин лікарям загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини