Скасовано виправдувальний вирок апеляційного суду Львівщини стосовно хабарника

14:10 25 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zik.ua

Вищий спеціалізований суд України погодився з касаційною скаргою прокуратури Львівської області.

«На вимогу прокуратури скасовано незаконне рішення суду про закриття кримінального провадження відносно посадовця-хабарника», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Вищий спеціалізований суд України погодився з касаційною скаргою прокуратури Львівської області та скасував незаконне рішення апеляційного суду про закриття кримінального провадження стосовно посадовця управління Укртрансінспекції у Львівській області Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Останній обвинувачувався у вимаганні та отриманні 4000 гривень хабара у 2013 році за неприйняття рішення щодо заборони експлуатації під’їзних колій на станції Яворів Львівської залізниці.

Судом першої інстанції його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України та засуджено до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на два роки, з конфіскацією майна та позбавленням рангу державного службовця. Водночас, ухвалою апеляційного суду Львівської області закрито зазначене кримінальне провадження начебто за відсутністю складу кримінального правопорушення у діях обвинуваченого. Перевіривши законність такого рішення, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував його у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону та призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу