Шахрайка видурила на Львівщині в пенсіонерки грошей і цінностей на 40 тисяч

20:44 1 листопада 2016 р.

Аферистка дала «на зберігання» вироби зі жовтого металу, видаючи їх за золоті.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, в її  Золочівський райвідділ звернулася за допомогою 79-річна мешканка одного зі сіл району, яка повідомила, що 28 жовтня, близько 14.00 до неї на подвір’я зайшла незнайомка віком близько 30 років і запитала про те, чому закрита церква й де може бути священник, бо вона хоче залишити деякі цінні речі в церкві на зберігання, оскільки їде за кордон.  Під час розмови незнайомка увійшла в довіру до пенсіонерки, яка запропонувала дати їй цінності на зберігання.

Шахрайка погодилася, але за умови, що жінка віддасть їй щось у заставу. За словами заявниці, вона передала шахрайці 1150 євро, тисячу гривень та два золотих ланцюжка з золотим хрестиком, натомість, отримала «на зберігання» шістнадцять металевих ланцюжків, чотири персня та кулончик з жовтого металу, які зловмисниця видала за золоті. 

Аферистка пообіцяла пенсіонерці, що повернувшись з-за кордону через два тижні, вона забере свої «золоті» вироби, а поверне їй гроші та прикраси. Згодом, з’ясувавши, що речі, залишені їй незнайомкою «на зберігання», не є золотими, пенсіонерка зрозуміла, що стала жертвою злочину та звернулась за допомогою у поліцію.

Сума завданих їй збитків становить близько сорока тисяч гривень. Відтак, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, яка передбачає за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини