Шахрай продав у Львові чужі автобуси

10:00 11 січня 2017 р.

Фірма заплатила аферисту 24 тисячі гривень у якості застави, але невдовзі з’ясувалося, що транспортні засоби продавцю не належать.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 11 січня, що до його Шевченківського районного відділу у Львові звернувся представник однієї зі львівських компаній, яка займаються металевими відходами. За словами заявника, на початку грудня минулого року молодий чоловік запропонував їм придбати два неробочі автобуси «Богдан» на брухт.

Після попередньої домовленості йому виплатили завдаток у розмірі 24 тисячі гривень. Однак коли один із автобусів уже був доставлений евакуатором на територію підприємства, знайшовся справжній власник транспортних засобів, який нічого не знав про їх продаж.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, яка передбачає за шахрайство обмеження волі на строк до трьох років. Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів