СБУ заблокувала на Львівщині канал нелегальної міграції

10:10 4 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/SBULviv

Працівники Служби безпеки України викрили та заблокували у Львівській області механізм нелегальної міграції іноземців до європейських країн.

Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України у Львівській області, де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що група, до складу якої входили п’ятеро мешканців регіону, займалася виготовленням фальшивих документів громадянам зарубіжних країн для перебування на території України та виїзду до країн ЄС. Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили за місцями проживання фігурантів провадження іноземні внутрішні паспорти, паспорти для виїзду за кордон та водійські посвідчення, порожні бланки свідоцтв про народження, посвідки на тимчасове перебування в Україні, штампи, штемпелі та печатки».

«У межах відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 332 та частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу України чотирьом фігурантам провадження повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності. Заходи з викриття зловмисників проводились під процесуальним керівництвом військової прокуратури», – поінформували також в обласному управлінні СБУ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини