Розпочато кримінальне провадження за постачання бійцям батальйону «Львів» неякісних берців

16:22 7 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Його відкрито. як повідомляє в понеділок прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, проти службових осіб обласного військкомату.

Прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері повідомляє сьогодні, 7 липня, що нею розпочато кримінальне провадження за фактом нераціонального використання посадовими особами Львівського облвійськкомату коштів, виділених на потреби оборони. Як зазначається у повідомленні, на Львівщині для матеріально-технічного забезпечення сформованого 3-го батальйону територіальної оборони з бюджету області було виділено 1 мільйон гривень.

Львівський облвійськкомат витратив з цієї суми 100 тисяч гривень на придбання взуття для військовослужбовців батальйону. У результаті допущеної недбалості було закуплено неякісне взуття, яке непридатне для використання за призначенням у польових умовах. 

Спроби замінити неякісне взуття від фірми-постачальника виявились безрезультатними. Внаслідок незабезпечення військовослужбовців якісним взуттям більше місяця виникали проблеми із проведенням навчальних занять, що негативно впливало на якість підготовки, морально-психологічний стан військовослужбовців, викликало негативний резонанс в суспільстві.

Завдяки вжитим керівництвом Львівського гарнізону заходам батальйон був забезпечений справними черевиками, що дало змогу організувати належну підготовку військовослужбовців та їх готовність до виконання поставлених завдань. За результатами прокурорської перевірки проти службових осіб Львівського обласного військового комісаріату розпочато кримінальне провадження за фактом недбалого ставлення до служби за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 425 (Недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу України.

Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Органи прокуратури проводять перевірки використання виділених на оборону коштів у всіх військових формуваннях, дислокованих на теренах Західної України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів