Рейдові перевірки у місцях продажу ялинок триватимуть на Львівщині до середини січня

20:36 27 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Правоохоронці спільно з працівниками лісгоспів та екологічної інспекції виявили більше двадцяти недобросовісних продавців.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, що її працівники спільно з працівниками лісового господарства та екологічною інспекцією проводять з 23 грудня рейдові перевірки у місцях продажу ялинок, які триватимуть вони триватимуть вони до середини січня. Інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності Львівського обласного управління поліції, старший лейтенант Роман Реміта, зазначив: «Під час рейду працівники поліції виявляють незаконну торгівлі ялинок в невстановлених для цього місцях. Таке правопорушення підпадає під ознаки статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів, тобто від 17-ти до 119-ти гривень з конфіскацією майна або без конфіскації».

Своєю чергою, інженер охорони і захисту лісу Львівського лісгоспу Зіновій Олійник запевнив: «Перевіряємо документи, а також чи мають продавці супроводжуючі документи на ялинку, чи ялинки чіповані, тобто чи законно дерево заготовлене. Якщо ялинка незаконно добута, тоді ми її вилучаємо і складаємо на правопорушника протокол, який скеровуємо до суду».

Загалом з початком рейдових перевірок було виявлено більше двадцяти недобросовісних продавців святкових дерев. Міру покарання для них призначатиме суд – порушення правил вирубки та продажу ялинок тягнуть за собою адміністративну, а у деяких випадках і кримінальну відповідальність. 

Кожен покупець також має право перевірити у продавця документи на хвойну продукцію – це товарна гарантія на закупку ялинки та документ про її радіологічний стан (на виявлення екологічної чистоти дерев). Відтак, правоохоронці закликають потенційних продавців «лівих» красунь не займатися нелегальною вирубкою ялинок, а покупців – не купувати незаконно зрізані деревця.

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також опублікували фоторепортаж з місць продажу ялинок.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу